Sürgülü cam balkon sistemleri rahatlık sunan ve evde yaşam alanı bakımından oldukça kaliteli ürünlerdir.  Diğer adıyla sürme cam balkon sistemleri ray yardımı ile hareket etmektedir. 5 adet civarında ray sistemi vardır ve bazı durumlarda bu ray sistemleri arıza yapabilmektedir. Bunun sonucunda sürme cam balkon açılmıyor veya kapanmıyor gibi şikayetler gelmeye başlar. Bu gibi durumlarda sürgülü cam balkon tamiri firmaları devreye girer.

Sürgülü cam balkon sistemleri balkonları yağmur çamur ve kardan koruyan alt yapısı çok sağlam ürünlerdir. Hırsızlıklara karşı mükemmel kilit sistemi  yer almaktadır. Bu ürünün en sevilen yönlerinden birisi ise balkonda yer kaplamamasıdır.

Sürgülü cam balkon tamiri Ankara

Sürme cam balkon tamiri uzmanlar tarafından yapılmalı ve kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Ankara  sürme cam balkon tamiri yapan firmamız, bu işlerin uzmanıdır. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyim sayesinde sürgülü sistemlerin ray, conta ve kilit sisteminde oluşacak tüm arızaları en iyi şekilde yapmaktadır. Firmamızı arayarak teşhis yapmasını isteyebilirsiniz. Tamir fiyatları değişecek veya tamiri yapılacak parçaya göre verilmektedir.