Karavan hayatı son dönemlerde oldukça artmakta olan bir aktivite haline gelmiştir. Karavan kullanıcıları özellikle yaz ayları için karavan sineklik montajı yaptırmakta ve doğada bu şekilde daha rahat edebilmektedir. Kamplarda büyük rahatlık sunan karavan sineklik modelleri ile her yere rahatlıkla gidilmekte ve sineklerden uzak bir doğa turu yaşanmaktadır.

Türkiye’nin Her yerine Karavan Sineklik Gönderiyoruz

Bütün illere özenle hazırlanan karavan sinekliklerini kargo yapabiliyoruz.

Karavan sineklikleri ergonomik ürünlerdir. Her karavan modeline göre çok kısa sürede hazırlanıp teslim edilmekte veya montajı sağlanmaktadır. Her karavanın ölçüsü farklı olduğundan dolayı firmamızdan sipariş verirken ölçü bilgilerini de iletmeniz gerekmektedir. Yada ofisimizi ziyaret ederek bizlerin ölçü almasını da talep edebilirsiniz.

Karavanlarda kullandığımız teller oldukça kaliteli , dayanıklı ve yıpranmayan ürünlerdir. Sağlam teller ile sineklikler yapılmaktadır. Bu sayede dışarıdan herhangi bir böcek türü vs hiçbirşey girememektedir. Karavan sinek telleri üreten firmamız Türkiye’nin tüm illerine kargo ile siparişte göndermektedir. Sinekliklerin ölçüsünü ilettiğiniz de hemen hazırlıyor ve hızlı bir süreçte üretip kargoya veriyoruz. Firmamız Ankara’da yer almaktadır. Ankara karavan sineklik olarak her türlü ölçülerde üretim işini üstleniyoruz.

Hemen bizlere ölçüleri vererek karavan sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.