Cam balkonlar ev ve ofislerde bulunan bir yaşam alanıdır. Bu yaşam alanlarında  oldukça fazla vakit geçirmekteyiz. Gündüz ve akşam saatlerinde cam balkonların keyfi ap ayrı olmaktadır. Olası bir arıza durumunda da yaşam alanı dediğimiz balkonlarda oturmamız bazı durumlarda sıkıntılı olmaktadır. Cam balkon arızaları birkaç  çeşit olmaktadır. Cam balkonun çeşidine göre arızalar ve tamir yöntemleri de değişmektedir.

Batıkent cam balkon tamiri firmamız ise sürgülü veya katlanır cam balkonların tamir işlerini yapmaktadır. Katlanır cam balkonlarda katlanmama, açılmama gibi sorunlar varken; sürgülü cam balkonlarda ise sürme problemleri ve takılma gibi durumlar yer alır.

Cam balkonlarda bulunan conta ve fitiller eskidiğinde ise su sızdırmaları başlar. Bu arıza olduğu zaman yağmur yağdığında fitiller suyu tutamadığı için balkonunuza su dolmaya başlar. Bu gibi tüm arızaların tamir işlerini yapan firmamız Batıkent mahallesinde hizmet vermektedir.

Batıkent Cam Balkon Tamiri Fiyatları

Fiyatlar cam balkonun türüne göre değişecektir. Sürgülü ve katlanır cam balkon tamirlerinde bulunan ray sistemi, conta ve menteşe sistemlerinin arızalarında farklı parçalar kullanılmaktadır ve fiyatlar kullanılacak malzemeye göre değişmektedir.